O nas :)

Cześć wszystkim! Z tej strony Maria i Denis! ! Miło nam Cię tu widzieć!

Jesteś na stronie Strefy balonów! W miejscu miłej atmosfery, dobrego humoru, ciekawych i niestandardowych pomysłów!

Jesteś dla nas bardzo ważny, wyjątkowy i niepowtarzalny! Z ogromną radością pomożemy Ci zorganizować przyjęcie Twoich marzeń!

Zajmujemy się tworzeniem pięknych dekoracji zarówno z balonów napompowanych powietrzem jak i napełnionych helem: bramy/łuki balonowe, ściany i słupki balonowe, girlandy klasyczne i organiczne, balony giganty, helowe bramy, balony z helem, bukiety balonowe!

Pracujemy elastycznie, szybko i dotrzymujemy terminów realizacji zamówień! Wyróżniamy się krótkimi terminami przygotowania i bardzo szybką dostawą zamówień. To nasze zmartwienie, żeby wszystko było na czas!
Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne terminy wykonania zlecenia.

W naszym sklepie oferujemy dwa rodzaje balonów, pochodzące od europejskich i amerykańskich producentów. Do napełniania balonów używamy czystego helu!

Pracujemy z pasją! Uwielbiamy to co robimy i sprawia nam to wielką przyjemność. Zależy nam na tym co robimy, a znaczy to, że zadbamy, żeby zrobić to naprawdę dobrze! Mamy dużo ciekawych i niestandardowych pomysłów i jesteśmy przekonani, że są one jedną z podstaw sukcesu w naszej działalności i dlatego ciągle szukamy nowych inspiracji

Oprócz sklepu internetowego, zapraszamy do odwiedzin naszych sklepów stacjonarnych w samym sercu Krakowa przy ul. Długa 63 i ul. Dietla 50 ! Miło nam będzie Was poznać osobiście!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl