Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

STOJAKI NA TŁO

 

Stojak na tło  w kształcie koła

Wykonany z metalu w kolorze złotym, średnica po złożeniu ok. 2,5 m. Produkt łatwy w montażu, po złożeniu stanowi stabilną konstrukcję. Wynajem - 1 doba - 150; 2 doby - 200 zł;  każda kolejna doba +50 zł 

 

Stojaki na tło prostokątne

Wykonane z metalu w kolorze złotym, rozmiar po złożeniu: 220 x 90 cm; 220 x 90 cm; 180 x 90 cm. Produkt łatwy w montażu, po złożeniu stanowi stabilną konstrukcję. Wynajem: 1 doba:  jeden stojak - 100 zł; 2 stojaki - 150 zł; 3 stojaki - 200 zł; każda kolejna doba + 30 zł; 40 zł, 50 zł.

 

Aby dokonać rezerwacji terminu dostawy skontaktuj się z nami wcześniej telefonicznie (+48 795 026 464) lub napisz do nas strefa.balonow@gmail.com  

 

Warunki wypożyczenia 

  1.  Minimalny okres wypożyczenia to 1 doba. Początek i koniec wypożyczenia muszą wypadać w dni otwarcia naszego sklepu, od poniedziałku do soboty (między godziną 9:30 a 18:00) 
  2.  Rezerwacje należy dokonywać z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem. 
  3. Podczas odbioru zostanie od Ciebie pobrana kaucja (płatna tylko gotówką )oraz opłata za wynajem. 
  4. Na miejscu podpisywana jest umowa wynajmu, do jej zawarcia niezbędne jest okazanie dowodu osobistego
  5. Towar należy zwrócić w zadeklarowanym terminie, czysty i kompletny.
  6. Najemca przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt.
  7. Jeśli towar nie jest uszkodzony i jest kompletny podczas jego zdania otrzymujesz zwrot kaucji. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń są one wyceniane i rozliczane z wpłaconej kaucji, a jeśli kaucja nie jest wystarczająca do pokrycia strat wypożyczalnia oczekuje na wpłatę pozostałych środków w ciągu 7 dni od przedstawienia klientowi kosztorysu naprawy.
  8. W przypadku kradzieży najemca jest zobowiązany zgłosić kradzież w kompetentnych organach porządkowych.
  9. Prosimy klienta, by obchodził się ze sprzętem we właściwy sposób, dziękując mu za zaufanie i życząc mu dobrej zabawy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl